Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/554
Title: Дослідження властивостей профілактичних елементів жакета для запобігання порушень постави учнів молодшої шкільної групи
Authors: Косенко, К. В.
Проданчук, І. В.
Keywords: профілактичний жакет
гранулят
тиск одягу
порушення постави
одяг для постави
профилактический жакет
гранулят
давление одежды
нарушения осанки
одежда для осанки
preventive jacket
posture correction
granules
pressure garments
posture
clothes for carriage
Issue Date: 2015
Citation: Косенко К. В. Дослідження властивостей профілактичних елементів жакета для запобігання порушень постави учнів молодшої шкільної групи / К. В. Косенко, І. В. Проданчук // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2015. - № 4 (88) : Серія "Технічні науки". - C. 108-111.
Abstract: Визначено оптимальні параметри конструкції та гранулята для профілактичних елементів жакета, який буде забезпечувати необхідний рівень тиску на тіло дитини. Використано методичні вказівки «Вимірювання величини тиску одягу на тіло людини за допомогою приладу ИДКИ-1». Результати проведених досліджень було оброблено методами математичної статистики. В ході досліджень було обрано найкращу конструкцію з площею комірки, що приходиться на одну одиницю гранулята - 1 см2, гранулят – зерна силікагелю діаметром 4мм та наступний пакет матеріалів: 100% Льон, 100% БВ (переплетення бязь). Обґрунтовано нові вирішення щодо процесу проектування профілактичних елементів жакета для запобігання порушень постави учнів молодшої шкільної групи з використанням гранулята. Визначено залежність величини тиску профілактичного жакета від конструкції та матеріалів, з яких виготовляються профілактичні елементи.
URI: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/554
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра ергономіки і проектування одягу (ЕПО)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
V88_P108-111.pdf228.63 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.