Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/557
Title: Ефективність використання пристрою зниження динамічних навантажень з фрикційною муфтою в приводі в'язальних машин
Authors: Музичишин, С. В.
Keywords: привід в’язальної машини
динамічні навантаження привода
пристрій зниження динамічних навантажень
електромагнітна фрикційна муфта
привод вязальной машины
динамические нагрузки привода
устройство снижения динамических нагрузок
электромагнитная фрикционная муфта
drive of knitting machine
run-time loading of drive
device of decline of the run-time loading
electromagnetic friction muff
Issue Date: 2015
Citation: Музичишин С. В. Ефективність використання пристрою зниження динамічних навантажень з фрикційною муфтою в приводі в'язальних машин / С. В. Музичишин // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2015. - № 4 (88) : Серія "Технічні науки". - C. 17-23.
Abstract: Використані сучасні методи досліджень динаміки механічних систем з пружними в’язями з метою оцінки впливу режиму пуску на динамічні навантаження привода в’язальних машин та автоматів. На основі аналізу динаміки механічних систем встановлено, що з метою дослідження динамічних процесів, які відбуваються в приводі під час пуску, реальну конструкцію більшості в’язальних машин доцільно замінити двомасовою динамічною моделлю. Представлено метод знаходження максимальних динамічних навантажень, що виникають в приводі машини під час пуску. Виконані дослідження показують, що з метою зниження динамічних навантажень в приводі доцільно в його складі використовувати пристрій зниження динамічних навантажень з електромагнітною фрикційною муфтою. Запропоновано конструкцію привода в’язальної машини з таким пристроєм. Розрахунки показують, що при цьому динамічні навантаження в приводі в’язальної машини КО-2 знижуються майже в 2,9 разів. Розроблена нова конструкція привода в’язальної машини з пристроєм зниження динамічних навантажень, виконаним у вигляді електромагнітної фрикційної муфти з електромагнітом, що містить обмотку з двома секціями.
URI: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/557
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
V88_P017-023.pdf278.32 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.