Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/567
Title: Дослідження трансформації поверхні на основі вивчення принципів складання орігамі для розробки творчої колекції жіночого одягу
Authors: Непотюк, К. Ф.
Ніколаєва, Т. І.
Кудрявцева, Н. І.
Keywords: оріґамі
трансформація
принципи складання
пласкі поверхні
складчасті структури
об’єм
модульні складові
оригами
трансформация
принципы складывания
плоские поверхности
складчатые структуры
объем
модульные составляющие
origami
the surface transformation
principles of formation
flat surfaces
fold structures
volume
modular components
Issue Date: 2015
Citation: Непотюк К. Ф. Дослідження трансформації поверхні на основі вивчення принципів складання орігамі для розробки творчої колекції жіночого одягу / К. Ф. Непотюк, Т. І. Ніколаєва, Н. І. Кудрявцева // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2015. - № 4 (88) : Серія "Технічні науки". - C. 183-188.
Abstract: Досліджено можливості розробки перспективної колекції одягу для жінок за рахунок вдосконалення тектонічної структури та трансформації поверхонь форм костюма. Проведено соціологічне дослідження (анкетування споживачів та фахівців); використані літературно-аналітичний та предметно-аналітичний методи, системно-структурний аналіз сучасного жіночого костюму класичного стилю, морфологічний аналіз та синтез на основі отриманих даних. В ході проведення дослідження було виявлено систему базових принципів складання пласких поверхонь матеріалів. Отримані результати, а також основні тектонічні характеристики, притаманні творчому джерелу, використані для створення об’ємності та зручності при проектуванні одягу. В результаті проведених досліджень знайдено нові рішення системного підходу до вдосконалення тектонічної структури та можливостей трансформації форм костюма. Знайдено пряму залежність та узагальнено принципи утворення об’ємно-просторових форм костюма, характерних для оріґамі, що забезпечує додаткову зручність та комфортність сучасного ділового одягу.
URI: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/567
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
V88_P183-188.pdf462.02 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.