Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/705
Title: Вплив параметрів механізму товароприйому круглов'язальної машини на зусилля знімання рулону полотна з товарного валика
Authors: Піпа, Б. Ф.
Здоренко, В. Г.
Ковальов, Ю. А.
Keywords: круглов’язальна машина
механізм накатування полотна
рулон полотна
товарний валик
кругловязальная машина
механизм накатки полотна
рулон полотна
товарный валик
knitting machine
mechanism of rolling-up of linen
roll of linen
commodity roller
Issue Date: 2014
Citation: Піпа Б. Ф. Вплив параметрів механізму товароприйому круглов'язальної машини на зусилля знімання рулону полотна з товарного валика [Текст] / Б. Ф. Піпа, В. Г. Здоренко, Ю. А. Ковальов // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 3 (77). - C. 215-220.
Abstract: Оцінка впливу основних параметрів механізму товароприйому та процесу накатування круглого трикотажного полотна в рулон на знімання його з товарного валика. Використані сучасні методи експериментальних досліджень процесу знімання рулону полотна з товарного валика. Виконано експериментальне дослідження, в результаті якого одержано рівняння регресії, що дозволяє оцінити вплив основних параметрів механізму товароприйому круглов’язальної машини (зусилля накатування полотна в рулон, розміри поперечного перетину товарного валика, коефіцієнт тертя полотна по поверхні товарного валика) на зусилля знімання рулону полотна з товарного валика. Запропонований метод експериментальних досліджень може бути використаний при дослідженні процесу накатування будь якого матеріалу в рулон та його знімання з товарного валика. Розвиток наукових основ проектування механізмів накатування полотна в рулон. Розробка інженерного методу експериментальних досліджень механізмів накатування полотна круглов’язальних машин.
URI: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/705
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра прикладної механіки та машин (ПММ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
V77_P215-220.pdf269.99 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.