Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/730
Title: Сравнительный анализ напряженно-деформированного состояния пружин с линейной и прогрессивной упругими характеристиками
Authors: Бажанова, А. Ю.
Keywords: універсальний колекторний двигун
електропривод
побутова техніка
коефіцієнт корисної дії
пружина
метод конечных элементов
прогрессивная упругая характеристика
SolidWorks
spring
finite element method
progressive elastic characteristic
SolidWorks
Issue Date: 2014
Citation: Бажанова А. Ю. Сравнительный анализ напряженно-деформированного состояния пружин с линейной и прогрессивной упругими характеристиками [Текст] / А. Ю. Бажанова // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 6 (80) : Серія "Технології та дизайн". - C. 18-23.
Abstract: Моделювання процесів, що виникають під час роботи універсального колекторного двигуна, здійснено за допомогою еквівалентної електричної схеми. Для проведення розрахунків застосовано систему Simulink. В ході досліджень отримано комп’ютерну модель універсального колекторного двигуна для побудови часових залежностей коефіцієнту корисної дії (ККД) двигуна за різних видів навантаження та визначення середнього значення ККД для заданого інтервалу часу. Створена математична модель та отримана залежність зміни ККД універсального колекторного двигуна від навантаження (моменту опору) на його валу. Модель, що запропонована, дозволяє розраховувати ефективність використання заданих моделей універсальних колекторних двигунів у режимах роботи зі змінним навантаженням.
URI: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/730
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
V80_P018-023.pdf699.94 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.