Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/745
Title: Розробка технологій пакетування деталей жакета жіночого з використанням елементів з поліфункціональними властивостями
Authors: Погребна, О. В.
Березненко, С. М.
Keywords: жакет жіночий
в’язкопружні
поліфункціональні
антимікробні властивості
дублювання
формостійкість пакету
діапазон параметрів дублювання
жакет женский
вязкоупругие
полифункциональные
антимикробные свойства
дублирование
формоустойчивость пакета
диапазон параметров дублирования
jacket for women
visco-elastic
multifunctional
antimicrobial properties
the gluing
shape stability of package
Issue Date: 2014
Citation: Погребна О. В. Розробка технологій пакетування деталей жакета жіночого з використанням елементів з поліфункціональними властивостями [Текст] / О. В. Погребна, С. М. Березненко // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 4 (78). - C. 103-106.
Abstract: Розроблено технології пакетування деталей одягу (жакета жіночого) із використанням елементів з поліфункціональними властивостями. Дослідження в’язкопружних властивостей вихідних матеріалів проводили методами скручування, згину (консолі та в умовах температурного впливу), динамічного випробування з використанням установок: ПВМВММС, ПТ-2, ПВЖЗ, УДМ-1. Вивчено вплив параметрів дублювання (температури та часу обробки) на міцність клейового з’єднання; обрані раціональні режими процесу дублювання; визначені в’язкопружні властивості вихідних матеріалів та пакетів на їх основі; підготовлені зразки прокладкових матеріалів з додатково наданими антибактеріальними властивостями. Визначена область раціональних параметрів дублювання, що призводить до зниження енерговитрат в процесі виготовлення жакета; представлений варіант надання додаткових, а саме антибактеріальних властивостей, жакету жіночому. На основі комплексних досліджень визначені важливі для практики в’язкопружні властивості вихідних матеріалів та пакетів на їх основі.
URI: http://er.knutd.com.ua/handle/123456789/745
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
V78_P103-106.pdf220.1 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.